Something About Love

srpna 09, 2017

Výsledek obrázku pro love tumblr

Spousta lidí si lásku představuje jako něco přeslazeného a nereálného. Něco velice naivního. Pravou lásku si ale mnohdy i pleteme s vášní a touhou. Pravá láska je ale hlavně o podpoře a důvěře. Pravá láska je o tom, že v někoho věříte a zajímá vás co se s ním každý den děje. Pravá láska je to, když nevnímáte čas v přítomnosti toho druhého. Je to stav, kdy jste jenom vy dva. Nikdo jiný a nic jiného. Jakoby se vaše duše propojily a ovládali jste spolu nějakou zvláštní telepatii. Člověka ale často láska i dost vysiluje. To že jsme na konci dne tak vysílení z té silné energie a propojení. Láska je ale hlavně o vzájemné podpoře. Jak už duševní, tak materiální. Vzájemné doplňování a empatie. Jakási ohleduplnost a vcítění se do potřeb toho druhého. Mnohdy člověk zamění lásku s poblázněním. Mnohdy nevidíme, že jsme zakoukaní do člověka, který nás trápí. Který nám každý den ubližuje psychicky. To není láska, je to slepé přehlížení a neustálé odpouštění tomu druhému. Proč odpouštět někomu, kdo nám každý den nadává, využívá naše tělo a ani ho nezajímá co mu říkáme? Stojí opravdu za to být s takovým člověkem? Dokud totiž nepoznáme to, jak se chová pravý muž krásně, nikdy nepochopíme co je to láska. Pořád dokola si budeme myslet, že jsme s tím pravým. Ale ve výsledku nám vždy dojde, že ten člověk milovat neumí. Tedy aspoň nás. Zamilovaný člověk, je totiž schopný pro toho druhého udělat cokoli a jet na druhou stranu světa, jen proto aby ho viděl. Ten člověk je schopný vám dát svoji duši, jen proto, aby vám vykouzlil úsměv na tváři. Láska je také o sebeobětování. Je to překročení egoistických hranic. Najednou totiž existuje někdo, na kom nám záleží více, než na nás samých.

Najednou tu je někdo, kdo je pro nás tak výjímečný, že máme pocit, že už jiného nenajdeme. Ten člověk je ale vyjímečný svou laskavostí. Proto vás milé dámy a milí pánové vyzývám, aby jste si vážili sami sebe a toho, komu dáte svou lásku. Ne každý si ji svým chováním totiž zaslouží. Ten jehož milujete může být sebevíc krásnější a sebevíc schopný, ale pokud se k vám nedokáže chovat s respektem, jemností a zájmem, tak to není ten pravý. Mnohdy dokážeme být zaslepení a mít růžové brýle ale časem nám to vždy dojde. Není totiž nic horšího, než když chodíme s někým, kdo si nás neváží. Spousta žen si už zvyká na hloupé namyšlené muže. Vidí to jako nějaký symbol mužnosti a tvrdé povahy. To se ale pletou. Možná někdy mají pocit, že nemají na výběr. Protože neznají nic jiného. Jejich otcové se tak chovali, a stejně se chovají i muži okolo nich. Ale to že je to všude okolo nás, neznamená, že je to normální chování. Když to těm partnerům totiž dovolíte a začnete je takto akceptovat, lásky a pochopení se nikdy nedočkáte. Proto vám radím, radši vyčkejte na toho pravého, který vás bude milovat, než aby jste ztrácely čas se sobci, kteří si vás nikdy vážit nebudou.

You Might Also Like

2 komentářů

 1. Hezký a pravdivý článek :) doufám, že jsem našla někoho takového, ale občas se cítím na pochybách. Někdy je to těžké.

  Lady Lenna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V každém vztahu jsou pochyby, důležité je ale vydržet :)

   Vymazat